insan kaynakları politikamız

ANTAKIUM GRUP RESTORAN olarak bizler 'Mutlak Memnuniyet' in ancak kaliteli hizmet sunumuyla sağlandığına inanırız. Bu yüzden verdiğimiz hizmetimizi doğru sunacak olanlar çalışanlarımızdır. Aynı zamanda ANTAKIUM GRUP RESTORAN insan kaynakları uygulamalarımız, öncelikle çalışanlarımızın kurum sadakatini sağlamaya, sonra bu bağlılığı artırmaya yöneliktir.

Bizler çalışanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye yarayan uygulamalara önem vermekteyiz. Bu nedenle onların kariyer planlama süreçlerinin her aşamasını yakından takip ederiz.

Personelimize ANTAKIUM GRUP RESTORAN kurum kültürü oluşturmak, heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratmak, can ve mal güvenliklerini sağlamak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Çalışanlarımızın performanslarını, objektif kriterler ve ölçülebilir hedeflerle, düzenli olarak değerlendirebilmek için; etkili iletişim becerisi, takım çalışmasına yatkınlık, sonuç odaklılık, gelişime açıklık, yönetsel yetkinlik ve en önemli kriterimiz 'Müşteri Memnuniyeti' İnsan Kaynakları Politikamız da çalışanlarımızda aradığımız özelliklerdir.

Aynı zamanda şirket hedeflerimize, doğru işe doğru insan yaklaşımıyla, iş tanımlarına uygun nitelikte kişileri seçmek, personelimizin şirkette uzun vadeli çalışmasını sağlayacak girişimlerde bulunmak, nitelikli çalışanın kurumda tutulmasını sağlamak İnsan Kaynakları Politikamız arasındadır.