hizmetlerimiz

Gerçek Bir Antakya Lezzeti

Öncü hizmet anlayışı ve kalite odaklı yaklaşım stratejileriyle ANTAKIUM GRUP RESTORAN Türkiye’nin önde gelen Gerçek Bir Antakya Lezzeti öncüsüdür.

ANTAKIUM GRUP RESTORAN faaliyetlerini sürdürebilir başarısıyla somutlaştırır. Bu yüzden geleceğe sağlam adımlarla ilerler. Aynı zamanda gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için üstün bir gayretle çalışmalarına devam eder. ANTAKIUM GRUP RESTORAN ın verdiği hizmetler lezzetli, besleyici ve tüketici ihtiyaçlarına yanıt veren şekildedir. Bu yüzden işinin her aşamasında sürdürebilirliğe bağlı yapısıyla çalışır.

Farklı profesyonel geçmişlere ve kültürlere sahip olmakla birlikte değerlerimiz, hepimizin ortak noktasıdır. Bu nedenle müşterilerimizle ve kendi aramızda nasıl hizmet verdiğimiz yaptığımız işin niteliğini belirler ve elimizden gelenin en iyisini yapmamızı sağlar. Başka bir deyişle bizi başarıya götüren faaliyetleri belirler. ANTAKIUM GRUP RESTORAN olarak değerlerimiz, toplumda güven inşa etme ve çözüm üretme amacımıza göre hareket etmemizi sağlar. Müşterilerimizin, bayilerimizin ve çalışanlarımızın ANTAKIUM GRUP RESTORAN a duyduğu güven ve yüksek standartlara sahip etik davranışımız gerçekleştirdiğimiz her şeyin temelidir.

Türk hizmet sektörünün güçlü ve öncü kuruluşu olarak; tüketici odaklı hizmet sunan, insana ve doğaya duyarlı, kaliteli ve güvenilir dünya markası olma hedefiyle hizmetlerine yön veren ANTAKIUM GRUP RESTORAN ın lezzetinin temelini işinin ehli aşçılar ve yemek üretiminde kullanılan “A” kalite malzemelerin kontrol edilerek alınması oluşturur. Kullandığı ürünlerden, kendine has Antakya lezzetleriyle tüm üretim süreci kontrol altındadır.