FRANCHISE tanıtım

Gerçek Bir Antakya Lezzeti

Restoran sektöründe başarılı süreçlerden ve tecrübelerden geçerek yeni bir soluk oluşturmak üzere hızlı gıda tüketiminde branşlaşmaya karar veren, markaya önem veren ve ürün gamını sürekli geliştiren ANTAKIUM GRUP RESTORAN sizlere franchise fırsatı sunuyor…

ANTAKIUM GRUP RESTORAN tamamen yerli bir firma olup, yabancı firmaların büyük yatırım maliyeti koyduğu sektöründe yaptığı işi çok şık bir consept ile birleştirip düşük maliyet ilkesinde ilerleyen bir mekanizmadır.

ANTAKIUM GRUP RESTORAN olarak franchise vizyonumuz açılacak mağaza noktalarını en iyi şekilde değerlendirerek sistemli bir şekilde mağaza sayısını dünya çapında yükseltmektir. Türkiye'nin ilgili sektörde en iyi markalarından biri olan ANTAKIUM GRUP RESTORAN misafirlerine daima en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmak için sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Benzer sektörlere kıyasla, uygun yatırım maliyetleri ile size kendi işinizi yapma fırsatı sunan, şubelerinde personel istihdamı olan ANTAKIUM GRUP RESTORAN müşterilerine her zaman taze ürün sunabilmektedir.

Kalite Gıda Politikamız mağazalarımızın kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak mağazamızın karlılığını devam ettirebilmektir. Tüm faaliyetlerimizde yasal ve düzenleyici otoritelerin koyduğu kuralları uygulayarak kalite ve gıda güvenliğinin sürekliliğini sağlarız.

Tüm bayilerimizde hijyenik üretim gerçekleştirmek, çalışanların sürekli eğitimlerini sağlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek en önemli franchise stratejimizdir. Müşterilerimize karşı özverili olmak suretiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve ANTAKIUM GRUP RESTORAN markasına duyulan güveni muhafaza etmektir.

Sizlerle de yeni başarılara, birçok sürdürülebilir projeye birlikte imza atmak dileklerimizle…